Firma

Naše rodinná firma byla založená Oldřichem Hanáčkem v roce 1991. V oboru chladírenství a klimatizačních technologiích tak pracujeme již od roku 1975, kdy Olda zakladatel absolvoval studium na chladírenské odborné škole v Kostelci. Dnes ve firmě pracuje 5 členů rodiny (Olda zakladatel, zeť Roman, synovec Radek, vnuk Kuba a dcera Verča) rádi Vám vždy poradí s vašimi dotazy.


Těší nás každý projekt, který můžeme předat zákazníkovi a mít radost z dobře odvedené práce. V instalacích si potrpíme na přesnost, preciznost a hlavně čistotu, která je v našem oboru velmi důležitá. Od roku 2006 spolupracujeme s firmou Daikin, která je v oboru chladících a klimatizačních systémech jedničkou. Dovolujeme si říci, že jsme v oboru chladící a klimatizační techniky schopni zrealizovat i ty nejnáročnější projekty.


Dokázali jsme již zrealizovat stovky zakázek na které jsme náležitě hrdí. Od náročných projektů na VRV systémy a až po giga velké Chillery na chlazení vody. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a samozřejmostí je i revize chladícího zařízení, na které máme příslušná oprávnění.