Klimatizace pro kanceláře a firmy

Klimatizací lze vybavit prakticky každý objekt vhodný k podnikání. Ať jsou Vaše prostory jakkoliv veliké, máme po ruce vždy vhodné řešení.

Nejčastěji a nejefektivněji využívaný systém vhodný pro Vaše požadavky má název VRV. Tento systém již v mnoha situacích prokázal svou hodnotu – od průmyslových využití, v obchodních skladech, hotelech, administrativních budovách až po obchody a obchodní centra. VRV nabízí komplexní řízení pro vytvoření dokonalé teploty a vyvážení čerstvého vzduchu a vlhkosti. Strategie řízení jednotlivých zón znamená, že můžete jednotlivě nastavovat požadovaný komfort v každé místnosti a současně chytře řídit energetickou spotřebu celé budovy prostřednictvím regulace vytápění a chlazení v místech, kde je to zapotřebí. VRV nabízí uživatelsky přívětivé možnosti ovládání pro dosažení maximální účinnosti a flexibility, nebo můžete řízení klimatu integrovat do systému řízení celé budovy. Nepřeberné množství typů vnitřních jednotek umožňuje instalaci do jakékoliv kanceláře a díky novým technologiím zajišťují vysoký komfort užívání a perfektní klimatizaci. Například kazetové jednotky s kruhovým výdechem mohou být vybaveny čidlem přítomnosti osob, pokud nikdo v místnosti není, změní se teplota v místnosti nebo se jednotka vypne. Tímto dochází k významným úsporám energií.

Nicméně i menší podnikatelské prostory, jednotlivé kanceláře nebo podnikatelská zázemí lze účinně klimatizovat. Slouží k tomu systém multisplit, který se skládá z jedné venkovní jednotky, na kterou lze připojit až 5 jednotek vnitřních. Mnoho z uživatelů se domnívá, že klimatizace pouze vzduch ochlazuje. Není tomu tak. Naše zařízení také vytápějí a mohou být plnohodnotným doplňkem ke stávajícímu systému vytápění Vašich prostor. Důležité je dokonalé vyvážení teploty, čerstvého vzduchu a vlhkosti, ale také čištění vzduchu, což naše klimatizace nabízejí.

KOMERČNÍ OBJEKTY

Administrativní a kancelářské budovy