Klimatizace pro rodinné domy a byty

Klimatizace se stává v současné době běžným vybavením domácností, neboť nám zpříjemňuje domácí pobyt a pohodlí. Proto je již standardní výbavou v nově stavěných rodinných domech, ale také majitelé starších domů vyhledávají možnost její montáže.

Klimatizace znamená mnohem více než jen ochlazování vzduchu - nabízí dokonalé vyvážení teploty, čerstvého vzduchu a vlhkosti, ale také čištění vzduchu. Tím dosahuje dokonalého komfortu bydlení po všechna roční období. Mnoho z uživatelů se domnívá, že klimatizace pouze vzduch ochlazuje. Není tomu tak. Naše zařízení také vytápějí a mohou být také plnohodnotným doplňkem ke stávajícímu systému vytápění Vašeho domu či bytu.

S instalací klimatizací do objektů bydlení máme bohaté zkušenosti a disponujeme potřebnými certifikáty k odborné montáži. Poradíme Vám, které zařízení bude pro Vás to nejlepší. Aby Vám vyhovovalo klima vnitřního prostředí, musí být správně splněny 3 základní veličiny: teplota, relativní vlhkost a průtok vzduchu. Optimální klimatizační technologie odráží přesně definovaný komfort zóny v rozmezí teplot 21 – 24 ºC (v závislosti na aktivitách a osobních preferencích), relativní vlhkost 35 – 65 % a rychlost proudění vzduchu 0,1 až 0,15 m/s. Ať se jedná o jednotlivou místnost, nebo o celý komplex místností, máme po ruce vhodné řešení pro všechny požadavky na klimatizaci. Každý případ řešíme individuálně na míru.

Široký výběr vnitřních jednotek, výbavy a požadovaných funkcí

SPLIT

Řešení klimatizace jednoho prostoru

MULTISPLIT

Řešení klimatizace více místností v rámci jedné venkovní jednotky

ČISTIČKY VZDUCHU

Řešení pro kvalitní vnitřní prostředí

JEDNOTKA URURU SARARA

Komplexní řešení pro topení, chlazení, odvlhčování, zvlčování, přívod čerstvého vzduchu a dokonalé čištění vzduchu v rámci jednoho zařízení